Hello Neighbor 3 Hints

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6,9 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma FortCratt Dev
Eğlence uygulamalarının arasında yer alan Hello Neighbor 3 Hints mobil oyununda sınırsız eğlence yaşayın.

Hello Neighbor 3 Hints, Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz özel bir mobil oyundur. Oyunda korkunç komşunuzun evine gireceksiniz. Oturduğunuz mahalle içerisinde ürkütücü bir ev vardır. Komşunuzun evi dışarıdan bu kadar tuhafsa içeriden nasıl olduğunu öğrenmek için başlayın. 

Aksiyon ve macera dolu anlar yaşamak için Hello Neighbor 3 Hints oyununda meraklı kişiliğinizi konuşturarak komşunun evine gireceksiniz. Fakat  eve girdiğiniz anda tuhaf komşunuzun sizi görmemesi gerekiyor. Aksi halde hapishaneyi boylarsınız. Ya da tuhaf komşunuz size korkunç anlar yaşatabilir. Oyunu akıllı cihazınıza indirip oynamaya başladığınız andan itibaren kendinizi gerilim filminde hissedeceksiniz. 

Komşunuzun sinsi planlarını sonlandırmak için, ipuçlarını kullanarak sorunu ortadan kaldıracak nitelikle hamleler yağın. Hello Neighbor 3 Hints gerilim ögelerini bir arada bulundurduğu gibi aynı zamanda kaliteli oyun görselleri ve sürükleyici hikayesi ile de dikkatleri üzerine topluyor. Oyunda yaptığınız her hamle büyük önem taşıyor. 

Hello Neighbor 3 Hints, komşunuzun tuhaf hareketlerine karşı onun ne işler çevirdiğini öğrenerek korkunç olayları sonlandırın. Evin içerisinde dönen olayların ardında olan bitenleri öğrenin. Hello Neighbor 3 Hints mobil oyununu oynarken akıllı cihazınızı elinizden bırakmak istemeyeceksiniz. 

Hello Neighbor 3 Hints indir